Druk na szkle - nadruki cyfrowe

Nadruk cyfrowy polega na nanoszeniu na szkło przezroczyste, piaskowane lub satynę nadruku w HD za pomocą drukarek cyfrowych UV.
Nadruk cyfrowy może być przezierny tzn. wykonywany jest na szkłach piaskowanych lub satynach a następnie utwardzany UV. Nadruk w tym przypadku widoczny jest z obu stron szkła.
Nadruk nieprzezierny to nadruk na szkle pokryty dodatkowo kolorem białym (CMYK) w celu uzyskania efektu nieprzezierności. Szkło w tym przypadku z jednej strony jest białe a z drugiej strony szkła widoczny jest widok nadruku.

Druk na szkle - oryginalna ozdoba w stylizacji wnętrz

Aranżacja wnętrz to trudna sztuka, która wymaga dokładności i dbałości o detale. Wszystkie elementy powinny ze sobą współgrać, aby tworzyć harmonijną całość. Coraz częściej widać także potrzebę wyrażania własnej indywidualności, właśnie dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się przedmioty wykonywane na zamówienie. Ich główną zaletę stanowi fakt, że można je ozdobić na wiele sposobów, dopasowując tym samym do konkretnych pomieszczeń.

Jedną z metod dających atrakcyjne efekty jest druk na szkle. Powstaje on zazwyczaj przy użyciu technologii UV i pozwala na stworzenie dowolnych wzorów z dużą szczegółowością. Powstały w ten sposób druk cechuje się wysoką jakością i jest bardzo trwały, nie ma zatem ryzyka, że po upływie kilku lat utraci walory estetyczne. Gdzie go zastosować? Może się pojawić w każdym pomieszczeniu. Zależy to wyłącznie od indywidualnego projektu. Rozmieszczenie poszczególnych elementów, kolor, kształt i wszystkie inne czynniki dobierane są przez klientów. Każdy otrzymany w ten sposób przedmiot jest zatem zupełnie unikatowy.

Warszawa ma z pewnością wiele do zaoferowania pod względem pracowni szklarskich. My zachęcamy do odwiedzenia Vitrier - miejsca, gdzie przedmioty codziennego użytku zamieniamy w sztukę, dzięki czemu bez trudu można się nią otaczać. Druk wykonywany jest głównie na szkłach piaskowanych bądź satynach. Następny krok stanowi jego utwardzenie. Z tego też względu cechuje go odporność na zarysowania czy zadrapania. To szansa na zorganizowanie niepowtarzalnej przestrzeni, która będzie się odznaczać wyjątkową estetyką. Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt, przyda się dobry pomysł oraz druk na szkle, Warszawa jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi. Skorzystać mogą z nich także mieszkańcy całego województwa mazowieckiego. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami naszego autorstwa. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa oryginalny nadruk na szkle, bez względu na to, czy będzie to nietypowe lustro, balustrada, czy elementy elewacji bądź panele.

 

Usługi

Partnerzy

Realizacje

AGCExcellentPilkingtonCDADormaGEZEInterFitMinuscoMWEGrycAgametPM PolskaNorgpolBalussMultiakcesoriaFisher Centrum